obozy zimowe naglowek

Informacje dotyczące obozu świątecznego w Rytrze w dn. 27.12-30.12.2019

1. Zbiórka uczestników w dn. 27.12.2019 (piątek) o godz. 13.45, na parkingu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (przed budynkiem głównym), Aleje Jana Pawła II 78. Dojazd na parking od Al. Jana Pawła, skręt przy hotelu Justyna naprzeciw Euromarket Opel – Chewrolet. Możliwa opłata za wjazd na parking 8 zł. Ten niewielki wydatek zwiększy komfort pakowania oraz bezpieczeństwo uczestników podczas wyjazdu. Na busach listy pasażerów. Ponieważ pojedziemy prosto na pierwsze zajęcia narciarskie, prosimy o odpowiednie spakowanie sprzętu i ubiór do zajęć. W pierwszym dniu sportowcy trenują slalom. Pierwszy posiłek to kolacja po zajęciach.

2. Powrót do Krakowa w dn. 30.12.2019 (poniedziałek) ok. godz. 17.00 na parking AWF. Bieżące informacje o ewentualnym opóźnieniu bądź przyspieszeniu przyjazdu uzyskać można u Piotra Kolasy 600359133.

3. Zakwaterowanie i wyżywienie: Pensjonat Fośnerówka w Jurgowie.

4. Zajęcia i treningi narciarskie w stacjach narciarskich, Jurgów Ski, UFO w Bukowinie, U Jędrowla w Suchym, Suche Ski w Suchym.

5. Prosimy o sprawdzenie lub przygotowanie sprzętu narciarskiego w punkcie serwisowym – naostrzenie krawędzi, posmarowanie i scyklinowanie ślizgów, naregulowanie wiązań. W ramach współpracy rekomendujemy wysokiej klasy serwis Wolf Trail (30-721 Kraków, ul. Przewóz 49, tel.: 668175727). Serwis prowadzony jest przez naszego byłego instruktora, byłego zawodnika AZS Zakopane i absolwenta AWF Kraków, czołowego zawodnika Polski we freeride - uczestnika cyklu Freeride World Tour Qualifier – Andrzeja Osuchowskiego. Na hasło Sport Szok serwis udziela naszym klientom 20 % rabatu z ogólnego cennika. Zniżki obowiązują również w serwisie w Zakopanym. Link: www.wolftrail.pl

6. Wyposażenie uczestnika:

  • bagaż przesadnie ograniczony do minimum - ważne,
  • szmatkę do wycierania nart,
  • 2 lub 3 "skirzepy" do spinania nart, narty bez pokrowców,
  • kask narciarski, gogle, wodę mineralną lub napój izotoniczny do picia podczas zajęć narciarskich, sportowcy - narty gigantowe i slalomowe wraz z ochraniaczami, ochraniacz pleców (żółwik), indywidualny numer startowy,
  • sportowcy - drobny serwis narciarski (młodsi - szczotka, cyklina, parafina, starsi dodatkowo - kąt do ostrzenia krawędzi, pilnik, diament, kto ma może zabrać imadła i żelazko), jeden komplet imadeł i żelazko firmowe wraz ze stołem serwisowym będzie do dyspozycji uczestników,
  • obuwie i strój do zajęć w hali sportowej i w terenie,
  • strój kąpielowy, czepek, dziewczęta suszarkę do włosów,
  • zegarek na rękę.

 

7. Zaopiekują się uczestnikami:  Piotr Kolasa i Tomasz Lubaś.

8. Bardzo prosimy o wpłatę 2 raty na nasze konto do 13.12.2019 lub w dniu wyjazdu. W przypadku wpłaty zaliczki w kwocie 600 zł, druga rata wynosi 760 zł, a dla członków klubu lub osób zgłoszonych na obóz feryjny 660 zł. Ewentualne informacje o lekach, dolegliwościach, przeciwskazaniach itp. prosimy przygotować na podpisanej kartce i przekazać w dniu wyjazdu.

9. Jeżeli uczestnik posiada telefon komórkowy, lub planuje zabrać inne urządzenie elektroniczne, bardzo prosimy o poparcie i omówienie z Nim zasad ujętych w naszym regulaminie obozu. Kontakt telefoniczny z rodzicem lub korzystanie z innego urządzenia elektronicznego wyłącznie w godz.: 20.30 - 21.30. Depozyt telefonu i innego urządzenia elektronicznego o godz. 21.30 do zakończenia zajęć w następnym dniu. Przestrzegamy przed posiadaniem drugiego telefonu "atrapy", co zdarzało się dotychczas u starszych obozowiczów. Jest to bardzo nieuczciwe i ma negatywny wpływ na dobre skorzystanie z programu obozowego. Sugerujemy, aby zweryfikować z dzieckiem brak drugiego telefonu.

10. Planowany program dnia: 7.45 - śniadanie, 9.00-13.00 - zajęcia narciarskie, 14.00 - obiad, 16.00-18.00 - zajęcia narciarskie lub 16.00-17.30 zajęcia profilaktyczne i regenerujące w hali sportowej,18.30 - kolacja, 19.30 - analiza video lub odnowa w krytej pływalni, 21.30 - cisza nocna.


Danuta i Maciej Szczepanikowie

wraz z zespołem trenerskim Sport Szok