tenis naglowek

ikona rezerwacja b 128 128   Rezerwacja miejsc

 

  1. W celu zgłoszenia uczestnictwa w zajęciach prosimy o wypełnienie i podpisanie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej mailem w fromie skanu lub zdjęcia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazanie osobiście jednemu z instruktorów. Karta zgłoszenia do pobrania znajduje sie poniżej.
  2. Na karcie prosimy zaproponować termin zajęć, częstotliwość (1 lub 2 razy w tygodniu), formę zajęć (indywidualnie lub grupowo), miejsce (AWF, SP 155, SP 130,) oraz ewentualnie osobę prowadzącą zajęcia.
  3. Jeżeli zgłaszana osoba nie uczestniczyła dotychczas w zajęciach prowadzonych przez Sport Szok, prosimy o określenie poziomu umiejętności w skali 0-3.
  4. Prosimy wyraźnie drukowanymi literami wpisać adres e-mailowy, na który chcą Państwo otrzymać korespondencję.
  5. Zajęcia odbywać będą się w godzinach 16.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku oraz w godz. 9.00 - 14.00 w soboty (wyłącznie w SP 155).
  6. Osoby, które dokonają rezerwacji otrzymają po skompletowaniu grupy pocztą e-mailową lub telefonicznie propozycję terminu zajęć, która w miarę możliwości uwzględni podane w karcie zgłoszenia sugestie, wiek uczestnika zajęć oraz umiejętności.
  7. Osoby uczestniczące w naszych zajęciach po raz pierwszy poprosimy o deklarację udziału do końca roku szkolnego po trzech próbnych zajęciach.
ikona pdf 1    Karta zgłoszenia