obozy letnie naglowek

Regulamin obozu Sport Szok

  1. Podczas obozu postępuj tak, aby zakończył się dla Ciebie bezpiecznie. Wykorzystuj nie tylko rady wychowawców i instruktorów, ale również Swoją wyobraźnię.
  2. Przestrzegaj regulaminu obiektu, w którym przebywasz, oraz zasad korzystania z urządzeń znajdujących się na jego terenie.
  3. W żadnym wypadku nie zachowuj się dokuczliwie, wulgarnie i agresywnie. Takie zachowania mogą być powodem odsunięcia od atrakcyjnych zajęć, rozmów wychowawców z rodzicami, a w ostateczności usunięcia z obozu. Szanuj współuczestników obozu i bądź dla Nich przyjazny. Traktuj wszystkich tak, jakbyś Sam chciał być traktowany.
  4. Nie opuszczaj obiektu bez opieki wychowawcy lub instruktora.
  5. Przestrzegaj ciszy nocnej w godz. 22.00 – 7.30. Pamiętaj, że sen to podstawowa forma regeneracji Twojego organizmu podczas intensywnego obozu. Zapobiega kontuzjom i chorobom i pozwala lepiej skorzystać z zajęć.
  6. Odwiedzaj koleżanki i kolegów, ale tylko wówczas gdy są obecni w pokojach i wyrażą na to zgodę.
  7. Pamiętaj, że odpowiadasz materialnie za zniszczenia, które spowodujesz wskutek użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem. Znów wykorzystuj wyobraźnię. Szanuj obiekt, urządzenia i sprzęt, tak jakby były Twoją własnością. Szanuj również rzeczy Swoich kolegów i koleżanek.
  8. Używaj telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych wyłącznie w godzinach 21.00-22.00, czyli gdy zakończą się już wszystkie zajęcia programowe. To pozwoli Ci lepiej skoncentrować się i efektywniej i bezpieczniej skorzystać z zajęć. Pomoże Ci lepiej poznać koleżanki i kolegów i dostrzec piękno otoczenia. Nauczy Cię wypoczywać od elektroniki podczas ferii. Aby w tym pomóc, o 22.00 zdeponujemy Twoją elektronikę do zakończenia zajęć w następnym dniu.
  9. Swoje problemy obozowe przekazuj bezpośrednio instruktorom lub wychowawcom. W sprawach obozowych nie zawracaj głowy rodzicom. Pamiętaj, że Oni też zasługują na wypoczynek.
  10. Wytrzymaj dzielnie cały obóz, bo podczas niego nie przewidziane są odwiedziny. Obóz jest na tyle krótki, że taka rozłąka przyda się zarówno Tobie jak i rodzicom.